Jak se dostanete na Polygon MAX CARS Plus?

Cesta od Prahy (na mapě níže označeno červeně)

Pojede po rychlostní komunikaci R4 z Prahy směr Strakonice. Na konci rychlostní silnice R4 odbočíte na Exitu 41 na silnici I/18 Příbram, Sedlčany (výjezd za čerpací stanicí Benzina). Na křižovatce odbočíte 2x vlevo; tzn. vracíte se kus zpátky podél dálnice směrem na Prahu. Po místní komunikaci dojede až do obce Dlouhá Lhota. Zde odbočíte opět doleva a přejedete rychlostní komunikaci R4 po mostě. Za mostem již po pravé straně uvidíte areál Polygonu MAX CARS Plus. Na prvním rozšíření komunikace odbočte vpravo do modrých vrat areálu.

Cesta od Strakonic (na mapě značená modře)

Pojedete po komunikace I/4 směr Praha; na začátku rychlostní komunikace R4 cca 500 metrů za obcí Dubenec odbočte vpravo - sjezd Příbram, Sedlčany. Následnou křižovatku přejedete rovně (sm. Obořiště), a pak už jedete po souběžné komunikaci s rychlostní komunikací R4. V obci Dlouhá Lhota odbočte za prodejcem se zemědělskou technikou (po levé straně) vlevo přes most. Za mostem již po pravé straně uvidíte areál Polygonu MAX CARS Plus. Na prvním rozšíření komunikace odbočte vpravo do modrých vrat areálu.

Příjezdová mapka

GPS souřadnice - Loc: 49°43'27.277"N, 14°6'34.769"E

Pozn. navigace Garmin s pravidelně aktualizovanými mapovými podklady již v sobě mají uloženy souřadnice Polygonu MAX CARS. Stačí tedy pouze zadat cíl hledání: Polygon MAX CARS)

 

SODEXO

(DÁRKOVÝ PASS, BONUS PASS, RELAX PASS, SMART PASS, FLEXI PASS, FOKUS PASS a také CAFETERIA/ePass)

Dárkový passFlexi passFokus passRelax passBonus PassSmart pass

 

GP webpay MasterCard Maestro VISA electron V Pay Diners Club DISCOVER MasterCard SecureCode Verified by VISA

Najdete nás na Facebooku